Posuvné panelové nebo chcete-li japonské stěny jsou dnes opravdu velmi žádané. Zákazník si může zvolit šířku i počet jednotlivých panelů, z kterých je japonská stěna složena.

PROČ OBJEDNÁVAT JAPONSKÉ POSUVNÉ STĚNY?
Postrádá Váš interiér nádherný doplněk, který by byl zároveň funkční? Máme pro Vás způsob jak tento problém vyřešit!

Zjistíme Vaši představu o designu
Předložíme kompletní návrh interiéru
Profesionálně Vám vše zhotovíme a vše zajistíme

DŮVODŮ NAJDETE NĚKOLIK!
Japonské posuvné stěny jsou moderním a krásným druhem designového stínění.
Stínění oken vašeho interiéru plně vyřeší...
V budoucnu vám dodáme nové látkové panely v jiné barvě a vzoru.
Japonské stěny jsou moderní doplněk, který vytvoří moderní interiér.
U japonské posuvné stěny se látky neřasí, tudíž šetříte spotřebu materiálu a s tím i životní prostředí.

JAK VYUŽIJETE JAPONSKÉ STĚNY?
Japonské posuvné stěny se používají k zastínění oken, ale i k předělení místností, jako jsou šatny nebo schodišťové prostory. Japonské stěny doporučujeme na francouzská okna nebo dveře.

Máte-li v úmyslu japonské stěny použít ke stínění oken, jak záclonou a závěsem, použijte dvě japonské posuvné stěny instalované za sebou. Profily japonské stěny jsou bílé a stříbrné. Je dobré si uvědomit, že profil je součást japonské stěny a je vždy obnažen. Ani jednobarevné panely japonských stěn nemusí být jednotvárné.

VYBERTE TEN NEJLEPŠÍ MATERIÁL!
Na panely posuvné stěny  je možné použít jakýkoliv záclonový či závěsový materiál, s výjimkou crashové úpravy, která nezaručuje rozměrovou stálost. Poptávka na tento skvost stále stoupá, neboť ve většině moderních novostaveb japonské stěny podtrhují v současné době preferované jednoduché a stylově čisté zařízení interierů.

V nabídce látek  jsou velmi překrásné a moderní vzory.  Posuvné stěny je možné použít nejen pro zastínění, ale také na předělení místnosti. Rozhodně se nejedná o obyčejný stínící prvek, ale o velmi krásný a designový bytový doplněk. Japonské posuvné stěny se používají jako tradiční způsob zastínění i rozdělení interiéru. I přesto se pro svůj moderní vzhled stále více objevují v moderních interiérech.

Japonské posuvné stěny se využívají se hlavně díky svému jednoduchému vzhledu. Využívají se nejvíce pro zastínění velkých ploch, jako jsou pásová okna. Velkou výhodou japonských stěn je nenáročná údržba, látky lze snadno očistit vlhkou houbou. Další nespornou výhodou je možnost kombinace jednotlivých panelů.  Tím nám vzniká neomezené množství variant. Lehce tak v interiéru navodíte příjemný pocit pohodlí nebo inspirativní atmosféru. Japonské posuvné stěny využívají buď standardních dekoračních blackoutových látek nebo zatemňujících roletových materiálů. Tyto materiály úspěšně kombinujeme z průhlednými záclonami nebo lehkými průhlednými dekoračními látkami, které slouží při denním používání.

Kompletní zakázku Vám provede Stínící technik Vojťas

Tel: +420 721 034 263 / Objednávky: Po-Pá 8.00 - 15. 00 Hod.

TOPlist

Žaluzie - Roletky - Sítě proti hmyzu/ Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / Vám provede Fa ŽALUZIE Vojťas / Tel: +420 721 034 263 /IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov, Kraj Vysočina  

CZIN.eu CZIN.eu

žaluzie pelhřimov, servis žaluzií pelhřimov, montáž žaluzií pelhřimov, žaluzie červená řečice, žaluzie želiv, žaluzie humpolecko, servis oken pelhřimov, servis dveří, údržba oken a dveří, žaluzie vysočina, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie žirovnice, žaluzie košetice, žaluzie počátky